Dětská hřiště a herní prvky - Tomovy parky s.r.o.

 

 

Zobrazit podrobnosti

Reportáž z areálu Šťastné země

Reportáž z areálu Šťastná země

Replika hradu Trosky zvítězila v kategorii Dřevěná stavba - velká.

DSR 2016

>Více zde<
 

 

Výstavy a veletrhy 2015

Stručné informace o světových výstavách, na kterých jsme prezentovali dětská hřiště i doplňkový sortiment.

>Více zde<

 

Lanový park už mají, chystají repliku Trosek

 Radvánovice u Turnova - Téměř 350 metrů dlouhé lanové tratě, nejvyšší místo nad  roklí má 16 metrů, mezi jednotlivými hnízdy umístěnými na stromech je celkem 24  úseků, lanovka nad roklí je dlouhá 35 metrů. To jsou hlavní parametry nového  lanového centra ve Šťastné zemi v Radvánovicích u Turnova.

 > Vice Zde <

TOMOVY PARKY a areál ŠŤASTNÉ ZEMĚ získaly výjimečné ocenění

V anketě „Dřevěná stavba roku 2013", v kategorii „Dřevěné hřiště", byla areálu Šťastné země v Radvánovicích udělena zvláštní cena Nadace dřevo pro život ....

> Více Zde <

 

Prezentace na výstavě AQUANALE Kolín

Výstava s dvouletou periodicitou probíhala ve čtyřech výstavních halách spolu s výstavou Aquanale. Nomenklatura dětských hřišť byla umístěna ve dvou halách. Minulého ročníku se účastnilo 630 vystavovatelů a 24.000 návštěvníků.

> Více zde <

 

Hledáme Obchodního zástupce

Více informací čtěte > > zde < <

___________________________________________________

Společnost Tomovy parky s. r. o. je největším českým výrobcem originálních dětských hřišť, atypických herních prvků a parkového mobiliáře. Vznikla v roce 2003 a během několika let se z ní stala silná a dynamicky se rozvíjející společnost, která zaplnila pomyslnou mezeru na trhu. Dětské hřiště od společnosti Tomovy parky s. r. o. můžete vidět na více jak 2000 místech v ČR a v Evropě - Slovensko, Polsko, Německo, Dánsko, Holandsko atd.

Filozofií společnosti je vyrábět dětská hřiště z těch nejlepších materiálů a nabízet vysokou úroveň souvisejících služeb za příznivé ceny.
V dnešní době zde pracuje přes sto spokojených zaměstnanců. Díky kvalitě práce a neustálému zdokonalování produktů a technologických postupů se Tomovy parky stali pevnou součástí trhu s dětskými prvky a atypickými realizacemi. Společnost se může pochlubit dobrými výsledky a referencemi v několika státech Evropy. Jako první výrobci ze střední a východní Evropy byli přijati za členy „FEPI“ – Evropské federace výrobců dětských hřišť.

Díky výsledkům jsou vyhledávaným partnerem zahraničních producentů, kteří se rozhodli vstoupit na trh ve střední a východní Evropě. Proto vám již nyní můžou Tomovy parky nabídnout mnoho kvalitních zahraničních produktů, které doposud na našem trhu chyběly.
Během následujících let plánují pokračovat v rozvoji i rozšiřování sortimentu a rádi by se zařadili mezi nejsilnější společnosti svého druhu v Evropě.

Nabízíme komplexní služby týkající se dětských hřišť, přírodních a multifunkčních sportovišť a parků. Naše služby jsou cíleny zejména na komunální sféru a její potřeby. Vyrábíme a instalujeme originální dětská hřiště, herní prvky, parky pro seniory a mobiliář z akátového dřeva. Do portfolia námi nabízených produktů však také patří i herní prvky a mobiliář např. z nerezové oceli, povrchy z recyklované pryže nebo povrchy z lité gumy, vzduchové zemní trampolíny a skateparky.
Všechny námi vyráběné produkty se vyznačují ručním zpracováním dle přání zákazníka. Při výrobě jsou respektovány přirozené vlastnosti akátového dřeva, zejména jeho křivost. Současný sortiment tvoří několik set námětových položek jako např. houpačky a houpadla, skluzavky, lanovky, herní sestavy, lavičky, altány atd.. Veškeré tyto herní prvky a mobiliář je možné rozvinout do desítek různých variant. Životnost výrobků je, dle péče, i několik desítek let.
Nabízíme vám komplexní řešení šité na míru zahrnující všechny detaily. Pro naši společnost nekončí vztah s klientem předáním díla, ale naopak začíná partnerství při údržbě, provozování a rozšiřování dětského hřiště.

"Práce, kterou přinášíme dětem radost, nás baví a děláme ji rádi. Věříme, že je to na našich produktech poznat."

 

sestava ČERNOVOUSOVA VĚŽ
 
email: obchod@tomovyparky.cz
Created by CTECH s.r.o. ©2015
iso-9001 a iso-14001 OHSAS-18001 TCert Státní zkušební ústav Brno ČEZ-Zelená energie FEPI Šťastná Země OMEP FOD
 

Obuv Scholl přímo z centrálního skladu quality Prague rent car . Jeřábnické práce za nejvýhodněší cenu v Praze a Středočeském kraji.