Při výrobě dětských hřišť spolupracujeme s:

TR Walls s.r.o.

Horolezecké stěny vyrábíme a montujeme již od roku 1996. Za tuto dobu jsme vystavěli umělé lezecké stěny, boulderingové stěny a stěny pro dětská hřiště, jak v České republice, tak i v zahraničí. Umělé stěny zhotovené naší společností jsou v převážné míře využívány ve sportovních areálech a školních zařízeních. Podstatnou část naší produkce však tvoří i trenažery a stěny určené pro výcvik armády a příslušníků hasičských a záchranných sborů. Zároveň vyrábíme vlastní lezecké chyty a dodáváme celou řadu užitečných doplňků k lezeckým stěnám, jako například: jistící oka, řetězy do TOPu, expresky, karabiny, maillony, sedací úvazky, lezečky, lana, imbusové šrouby, magnesium, nářadí pro údržbu lezeckých stěn atd

www.tr-walls.eu


Sportovní stavby Linhart spol. s r.o.

Firma Linhart se zabývá výstavbou, rekonstrukcí a projekcí sportovišť, sportovních staveb a povrchů. Dále staví fotbalová a víceúčelová hřiště, umělé trávníky 3 generace, tenisové kurty, školní hřiště, atletické dráhy, pokládají i halové povrchy.

www.linhartsport.cz

4 soft

4soft je společnost provádějící pokládku bezpečnostních polyuretanových, dopadových ploch , které jsou vhodné především pod herními prvky dětských hřišť. Tyto speciální elastické povrchy snižují riziko úrazu dětí při jejich pohybu na hřišti nebo případném pádu z herních prvků.
Odpovídají plně požadavkům normy ĆSN EN 1176 . Vzhledem k velké odolnosti, univerzálnosti a atraktivním vzhledu těchto povrchů jsou pokládány i jako alternativa měkkých, designově zajímavých chodníků nebo ploch kolem bazénů.


Siacity

Společnost SIACITY s.r.o. vyvíjí, vyrábí a dodává originální řady městského a venkovního mobiliáře, které jsou navrženy studiem SIADESIGN s.r.o. na míru zákazníkům.

www.siacity.cz

Flora CZ

Se zahradnickými centry s mnohaletou českou tradicí zahradnické výroby a prodeje Flora CZ s.r.o. zajišťuje firma Tomovy parky s.r.o. komplexní realizace zahrad, parků a dalších terénních úprav.

www.floracz.cz

Keramika Maříž

MAŘÍŽ je autorská keramika, ručně malovaná zkušenými českými výtvarníky. Každý kus je jedinečný originál, který je malovaný glazurami na vysoký výpal a proto barvy zůstanou navždy zářivé.

www.aokmariz.cz

Portál pro školy

Databáze firem, které na internetu zaměřují své produkty a služby na určitou cílovou skupinu v oblasti školství díky SEO optimalizaci - propojenosti s internetem. Tento portál je zaměřen jak pro vyhledávání nabídek od firem, tak i mateřských, základních, středních a umělecké škol. Dále nabízí propojení na volná místa ve školství  a v neposlední řadě slouží jako informační portál o školství pro širokou veřejnost.

www.pro-skoly.cz


Podporujeme

Fond ohrožených dětí

Fond ohrožených dětí je občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, s působností na celém území České republiky.

www.fod.cz

HC Bílí Tygři Liberec

Hokejový klub Bílí Tygři Liberec má za sebou úspěšné působení v nejvyšší hokejové soutěži v Čechách. V novodobé historii dosáhl klub z pod Ještědu dvakrát na celkové třetí místo a dvakrát zvítězil v základní části hokejové Extraligy.

www.hcbilitygri.cz

sestava KAVČÍ VĚŽE
 
email: obchod@tomovyparky.cz
Created by CTECH s.r.o. ©2015
iso-9001 a iso-14001 OHSAS-18001 TCert Státní zkušební ústav Brno ČEZ-Zelená energie FEPI Šťastná Země OMEP FOD
 

Změkčovače vody pro domácí použití. Kvalitní nábytek z masivního dřeva a doplňky do domácnosti. Potřebujete stavební Jeřáby ?