Při výrobě dětských hřišť spolupracujeme:

 

TR Walls spol. s.r.o.

Horolezecké stěny vyrábíme a montujeme již od roku 1996. Za tuto dobu jsme vystavěli umělé lezecké stěny, boulderingové stěny a stěny pro dětská hřiště, jak v České republice, tak i v zahraničí. Umělé stěny zhotovené naší společností jsou v převážné míře využívány ve sportovních areálech a školních zařízeních. Podstatnou část naší produkce však tvoří i trenažery a stěny určené pro výcvik armády a příslušníků hasičských a záchranných sborů. Zároveň vyrábíme vlastní lezecké chyty a dodáváme celou řadu užitečných doplňků k lezeckým stěnám, jako například: jistící oka, řetězy do TOPu, expresky, karabiny, maillony, sedací úvazky, lezečky, lana, imbusové šrouby, magnesium, nářadí pro údržbu lezeckých stěn atd

www.tr-walls.eu

 

Sportovní stavby Linhart spol. s r.o.

Firma Linhart se zabývá výstavbou, rekonstrukcí a projekcí sportovišť, sportovních staveb a povrchů. Dále staví fotbalová a víceúčelová hřiště, umělé trávníky 3 generace, tenisové kurty, školní hřiště, atletické dráhy, pokládají i halové povrchy.

www.linhartsport.cz

4 soft

4soft je společnost provádějící pokládku bezpečnostních polyuretanových, dopadových ploch, které jsou vhodné především pod herními prvky dětských hřišť. Tyto speciální elastické povrchy snižují riziko úrazu dětí při jejich pohybu na hřišti nebo případném pádu z herních prvků.Odpovídají plně požadavkům normy ĆSN EN 1176 . Vzhledem k velké odolnosti, univerzálnosti a atraktivním vzhledu těchto povrchů jsou pokládány i jako alternativa měkkých, designově zajímavých chodníků nebo ploch kolem bazénů.

Siacity

Společnost SIACITY s.r.o. vyvíjí, vyrábí a dodává originální řady městského a venkovního mobiliáře, které jsou navrženy studiem SIADESIGN s.r.o. na míru zákazníkům.

www.siacity.cz

Flora CZ

Se zahradnickými centry s mnohaletou českou tradicí zahradnické výroby a prodeje Flora CZ s.r.o. zajišťuje firma Tomovy parky s.r.o. komplexní realizace zahrad, parků a dalších terénních úprav.

www.floracz.cz

Keramika Maříž

MAŘÍŽ je autorská keramika, ručně malovaná zkušenými českými výtvarníky. Každý kus je jedinečný originál, který je malovaný glazurami na vysoký výpal a proto barvy zůstanou navždy zářivé.

www.aokmariz.cz

Portál pro školy

Databáze firem, které na internetu zaměřují své produkty a služby na určitou cílovou skupinu v oblasti školství díky SEO optimalizaci - propojenosti s internetem. Tento portál je zaměřen jak pro vyhledávání nabídek od firem, tak i mateřských, základních, středních a umělecké škol. Dále nabízí propojení na volná místa ve školství  a v neposlední řadě slouží jako informační portál o školství pro širokou veřejnost.

www.pro-skoly.cz

sestava HOUPACÍ ZÁKLADNÍ + SÍŤ
 
email: obchod@tomovyparky.cz
Created by CTECH s.r.o. ©2015
iso-9001 a iso-14001 OHSAS-18001 TCert Státní zkušební ústav Brno ČEZ-Zelená energie FEPI Šťastná Země OMEP FOD
 

-- Scholl. Olej do aromalampy . Kompresor v hobby a profi provedení.