Herní prvky z akátového dřeva

 

Největší předností pro herní prvky na dětská hřiště z akátového dřeva je jejich originalita díky typickému zakřivení dřeva, odolnost vůči povětrnostním vlivům a vandalismu a v neposlední řadě samozřejmě i kvalita použitých ostatních materiálů jako jsou skluzavky, sedáky atd.  
Další obrovskou předností je beztřísková struktura dřeva, která zabraňuje drobným poraněním, které jsou při použití jiného dřeva velmi časté.
 
Dětská hřiště a samotné herní prvky jsou koncipovány tak, aby uspokojily různé věkové skupiny našich dětských uživatelů a jejich nároky. Chceme, aby si rozvíjely nejen obratnost a koordinaci pohybů, ale také svoji psychiku, schopnost hrát si v kolektivu, navzájem se respektovat a pomáhat si. Proto již při návrhu hřiště pečlivě zvažujeme, pro jakou věkovou skupinu se dětské hřiště připravuje a co od něj zadavatel očekává.
 
Každý výrobek je originálem a každé naše dětské hřiště a herní prvek vždy poznáte. Barevné zakončení, které máme chráněno ochrannou známkou, je jasným signálem, že prvek, dětské hřiště či mobiliář pochází z naší dílny.


Herní prvky od naší společnosti je to nejlepší řešení pro vaše dětské hřiště
 
email: obchod@tomovyparky.cz
Created by CTECH s.r.o. ©2015
iso-9001 a iso-14001 OHSAS-18001 TCert Státní zkušební ústav Brno ČEZ-Zelená energie FEPI Šťastná Země OMEP FOD
 

Pronájem auta v Praze i Brně Kompresory v hobby a profi provedení. Cognitive Hub AI pro Vaši firmu.